UBYTOVANIE

Predstavte si príjemné prostredie, súkromie na horskej chate, čerstvý vzduch a krásny výhľad s upokojujúcou atmosférou, šum lesa a zurčanie potoka, bezprostredné okolie popretkávané horskými chodníkmi kde každý návštevník má na dosah čarokrásne zákutia liptovskej prírody.

APARTMÁN S JEDNOU SPÁLŇOU

Chata je dispozične riešená ako apartmán s jednou spálňou rozložený na dvoch podlažiach a ponúka nefajčiarske prostredie v celom objekte.

Prízemie: Denná zóna vznikla prepojením kuchyne, jedálenskej časti a obývačky do jedného celku – poskytuje tak  spoločenský priestor, v ktorom sa nik necíti izolovane. Počas dlhých zimných večerov zabezpečí pohodlné posedenie pri krbe na peletky, domáce kino, stolové hry, ako aj rozmanitá kolekcia kníh a časopisov vo viacerých jazykoch. Kúpeľňa a toaleta sa nachádza v prízemí.

Poschodie: Spálňa sa nachádza na poschodí  je zariadená vkusným nábytkom, poskytujú dostatok úložného priestoru , postele s kvalitnými matracmi zaručujú dokonalú relaxáciu počas spánku. Chata má celkovú kapacitu 5 osôb (bez ohľadu

na vek).

Kúrenie :Všetky miestnosti v dome majú individuálne regulovateľné  vykurovanie radiátormi , ktoré sú napojené na peletkový krb v  prízemí – peletky poskytujeme podľa potreby bez priplatku.

Ohrev teplej vody je zabezpečený  elektrickým bojlerom.

Parkovanie: Chata je celoročne prístupná autom po štrkovej ceste,  parkovacie miesta sú od chaty cca 60m.

Odpratávanie snehu na ceste v zime  je zabezpečené obecným pluhom  avšak v nepriaznivých podmienkach  je potrebné použiť snehové reťaze alebo pohon 4×4.

Kontakt

Chata ADAVY
Iľanovovská 19/52

031 01 Liptovský Mikuláš

E-MAIL
MOBIL
+421918670092