Apartmány

Liptovský mikuláš - Iľanovo

sú vhodným miestom pre trávenie rodinnej dovolenky. Poloha penziónu ponúka množstvo možností aktívneho oddychu. Radi  Vám pomôžeme pri plánovaní denného programu, v spolupráci s partnermi zabezpečíme: lyžiarsku školu, zapožičanie športovej výstroje a iné. Našou snahou je zabezpečiť pre ubytovaných hostí bezstarostnú dovolenku s čo najlepšími  službami.

Apartmány

Liptovský Mikuláš - Iľanovo

Apartmány
Lôžok
Štúdia

Skvelá poloha

Iľanovo leží v Liptovskej kotlin, v zovretí hôr, na severnom úpätí Nízkych Tatier, vo vyústení Iľanovskej doliny. Okolie Vám umožňuje  niekoľkohodinové výlety nenáročným horským terénnom, alebo celodenné vysokohorské túry, prípadne veľa možností, ako přežit příjemný pobyt v Liptove.

Jeho bezprostredné okolie je popretkávané horskými chodníkmi a každý jeho návštevník má na dosah čarokrásne zákutia liptovskej prírody.
Stred obce sa nachádza v nadmorskej výške 653 m n. m., obcou preteká potok Iľanovianka v smere JJZ – SSV.
Katastrálne územie hraničí na východe s obcou Závažná Poruba, na západe s mestskou časťou Ploštín. Premáva sem linka č. 4 MAD Liptovský Mikuláš.

V ústí Iľanovskej doliny sa nachádza chata Nezábudka a cca 400 m dlhý lyžiarsky vlek, dolinou vedie zeleno-značkovaná turistická trasa do Iľanovského sedla (1 253 m n. m.) a lyžiarska značkovaná trasa z Opaliska do Sedla pod Kúpeľom (1 131,1 m n. m.), modro-značkovaná turistická trasa vedie na Poludnicu (1 548,7 m n. m.).

Liptov - srdce SLOVENSKA

Liptov je región ktorý jednoznačne musíte zažiť.

Kontakt

Apartmány ADAVY
Iľanovská 19/52

031 01 Liptovský Mikuláš

E-MAIL
MOBIL
+421918670092

GPS49°03.34’N , 019°37.23’E