využitie voľného času

Apartmány ADAVY  sú vhodné pre trávenie letnej aj zimnej rodinnej dovolenky. Poloha apartmánov ponúka množstvo možnosti aktívneho oddychu, návštevník má na dosah čarokrásne zákutia liptovskej prírody pešo na krátke  prechádzky, niekoľkohodinové výlety nenáročným horským terénom, alebo celodenné vysokohorské túry.

Apartmány

Liptovský Mikuláš - Iľanovo

Možnosti využitia voľného času

TURISTICKÉ TRASY A CYKLOTRASY rôznej dĺžky i náročnosti, vedú  z mesta na všetky svetové strany – do Nízkych a Západných Tatier i Chočských vrchov.

V najbližšom okolí sa nachádza najväčšie LYŽIARSKE STREDISKO JASNÁ-Demänovská dolina. Ak už budete mať dosť lyžovania v tomto vychytenom stredisku, môžete vyskúšať menej rušné lyžiarske strediská, s upravenými zjazdovkami, vhodnými pre začiatočníkov aj pokročilých lyžiarov.

Na území Liptova sú tri sprístupnené JASKYNE.

Nielen v prípade nepriaznivého počasia vám odporúčame vyskúšať TERMÁLNE KÚPALISKÁ. V liptovskej kotline sa nachádza množstvo prírodných  termálnych kúpalísk, ktoré liečia  rôzne choroby pohybového aparátu.

Radi  Vám pomôžeme pri plánovaní denného programu. V spolupráci s partnermi zabezpečíme: lyžiarsku školu, zapožičanie športovej výstroje a iné. Našou snahou je zabezpečiť pre ubytovaných hostí bezstarostnú dovolenku s čo najlepšími  službami.

http://www.mikulas.sk/sk/navstevnik.php

Kontakt

Apartmány ADAVY
Iľanovská 19/52

031 01 Liptovský Mikuláš

E-MAIL
MOBIL
00421 944 265 516

GPS49°03.34’N , 019°37.23’E